صداها: کارگران لاتینی که واقعاً واشنگتن را اداره می‌کنند

واشنگتن ، D.C - پایتخت این کشور به داشتن یک شهر بسیار حرفه ای و پرتحرک افتخار می کند. اما این چیزی است - چه کسی کارها را اجرا می کند? بیایید فقط بگوییم که این کسی نیست که شما فکر می کنید. بله ، ما دوست داریم از تلفن های هوشمند خود استفاده کنیم. فقط در هر نوار "شب چیزهای بی اهمیت" پاپ کنید و سوالات باعث ترساندن خود الکس تربک می شود: شراب مورد علاقه توماس جفرسون چیست? خیابان هایی که به صورت مورب اجرا می شوند ، همه به نام چه چیزی نامگذاری شده اند? چند نقاشی لئوناردو داوینچی در گالری ملی هنر وجود دارد?این شهر ایالات متحده با بیشترین سهم ساکنین است که حداقل دارای مدرک لیسانس - نزدیک به 50 درصد - هستند و در اینجا سرانه وکلا بیشتر از هر جای دنیا وجود دارد. RELATED: آبی یا سفید: یقه شهر شما چه رنگی است? با تکامل نیروهای کار محلی, هویت های مدنی در واقع, شرط می بندم اگر سنگی را در خیابان پرتاب کنم حداقل به 30 وکیل ضربه خورده ام, 50 پیروزی ت, لابی های بی شماری, مطمئناً تعداد معدودی از رسانه ها, و احتمالاً چند عضو کنگره که اتفاقاً در حال پیاده روی هستند. بسیاری از این افراد به اداره جهان کمک می کنند - بعضی ها واقعاً این کار را می کنند - و واقعاً قدرتمند هستند, یا به ما گفته شده است. از چپ به راست: رامیرو گوزمن و خوزه لوپز. هر دو دستی از السالوادور هستند ، خوزه پیمانکار است و رامیرو دستیار وی است. پاتریشیا گوادالوپ اما تا زمانی که خانه شما نشتی نداشته باشد ، متوجه می شوید که واقعاً چه کسی مسئول است. این وکلا یا لابیست ها یا قانون گذاران نیستند. این حتی رئیس جمهور ایالات متحده نیست ، بلکه پیمانکاران ، نجاران ، مکانیک ها ، برق ، همه افرادی که در آنچه معمولاً "تجارت" نامیده می شوند کار می کنند."و به طور فزاینده ، آنها لاتین هستند (با تعداد فزاینده ای از لاتین ها نیز). دفتر آمار آمریكا می گوید كه اكثر كارگران لاتین در ساخت و ساز و سایر مشاغل یقه آبی هستند, انتظار می رود سهم آنها از این مشاغل به جایی نرسد اما بالا و پایین باشد. این یک لاتین بود, پیمانکار خوزه لوپز, که وقتی آب شروع به ریختن در زیرزمین کرد ، به نجات رسید. هیچ یک از افراد بسیار تحصیل کرده که نگاه اول را نشان داده اند

در مشکل — خودم گنجانده ام — من می توانم بفهمم که از کجا آمده است. من انواع موقعیت های ناعادلانه را تصور می کردم, مورد علاقه من یک گیزر غول پیکر در اعماق زمین بود و در حال انفجار بود, همه ما را که در خیابان شناور بودند ، فرستادیم. ما به معنای واقعی کلمه به زانو در آمدیم. حتی داعش نمی توانست این کار را انجام دهد. RELATED: کارگران لاتین و آینده کار اما بعد از آن فلورس ، پدری یک دوست و یک لوله کش ، ظاهر شد. او مرا در آغوش گرفت و به زبان اسپانیایی گفت: "نگران نباشید ، من این مسئله را برای شما حل نمی کنم.وی گفت: "او به اطراف نگاه كرد ، یك سورتمه كش را بیرون آورد ، یك تکه را از دیوار بیرون كشید و منبع نشت را پیدا كرد - یك لوله رادیاتور قدیمی. او گفت: "هیچ چیز بزرگی نیست ،" نگران نباشید ، اوه و مطمئنا ، من به ماشین ظرفشویی شما نیز نگاه خواهم کرد و فهمیدم که چرا این کار نمی کند."همین مورد برای مکانیک اتومبیل لاتین است که زیر کاپوت ماشین من به اطراف می چرخید و در هیچ زمانی متوجه نمی شد که سر و صدای چنگال فقط چیزی سست است که باید سفت شود. سپس یک کارگر لاتین وجود دارد که برای رفع روده به خانه یکی از دوستان خود رفته و در حالی که او در آنجا بود ، یک پنکه سقفی نیز نصب کرد ، یک اتاق را نقاشی کرد و آجرهای گشاد را در مراحل جلوی آن ثابت کرد. رامیرو گوزمن دستی از السالوادور است که توسط ژوزه لوپز منعقد شده است. Patricia GuadalupeHere در D.C ، معاملات ممکن است پر زرق و برق ترین مشاغل نباشند. اما شما بهتر اعتقاد دارید که آنها تأثیرگذار ، بسیار تأثیرگذار هستند. اینها افرادی هستند که اساساً زندگی ما را ممکن می سازند ، که سقف را از غارنوردی بر روی ما نگه می دارند ، چراغ ها را روشن می کنند ، آن را برطرف می کنند تا قطعه کوچک زمین ما در تابستان خنک شود و در زمستان گرم باشد. آنها اطمینان حاصل می کنند که ما آب جاری داریم ، و این همه خانه نیست. این کارگران D.C هرگز توسط یک کنگره در یک خنجر "خزیده" نمی شوند. در حقیقت ، آنها به معنای واقعی کلمه و به صورت تصویری چیزهایی را اداره می کنند. آنها باعث می شوند جهان به دور خود بگردد. آنها زندگی ما را از تجزیه کامل باز می دارند. آنها مسئول هستند. لاتینوس چیزهایی را اجرا می کند (و برطرف می کند). جای تعجب نیست که یک تمدار خاص - ما نام او را نمی گوییم - همه در آغوش است

در مورد آن‌ها ! ممکن است قلم قدرتمندتر از شمشیر باشد , اما شرط می‌بندم که یک مته برقی هر دوی آن‌ها را با یک mile.Foll mile.Foll دی بی سی در فیسبوک

منبع

هال ویلنر ، تهیه کننده موسیقی و جانباز SNL ، در 64 سالگی بر اثر کروناویروس درگذشت

صداها: کارگران لاتینی که واقعاً واشنگتن را اداره می‌کنند

وکلا برای پایان دادن به شغل ، صدای آمون باندی را ضبط می کنند

، ,یک ,لاتین ,نمی ,کار ,ها ,می کنند ,و در ,است که ,می کند ,اجرا می
مشخصات
آخرین جستجو ها